Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:39   #1194
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
ZNAWCZYNIE czy wiecie może czy kolorystycznie OLIVE FAIR różni się między formulami matte, semi-matte i intensiv?????

nie znalazłam akurat takich zdjęć pomiędzy formulami jesli chodzi o olive fair dlatego pytam, bede baaaardzo wdzięczna za jakas pomoc, bo kasy nie mam na tyle by zamowic wszystkie formuly z jednego koloru(((

rozwielitka widzialam wczoraj Twoje zdjecia na makijazowym, jestem w taki szoku ze w nocy nie moglam spac! pomine fakt ze chce tak wygladac! i skupie sie na tym czego nie dostalas od matki natury; nigdy jeszcze nie widzialam tak idealnie dobranego koloru i formuly podkladu mineralnego! juz myslalam ze to nieosiagalne! o taki efekt ( ktory sprawia wrazenie ze nie ma podkladu) wlasnie mi chodzi! dlulgo szukalas odpowiedniego koloru?
1) różnice w poszczególnych formułach mogą być widoczne w słoiczkach, ale na twarzy już nie. Poza tym, warto przetestowac na wlasnej skórze wszystkie formuły próbować miksów np. efekt vril- najpierw intensive a potem odrobina o-glo, wtedy uzyskujesz dobre krycie i satynowe wykończenie.
Poza tym- w zestawie próbek masz 3 podkłady, jeśli drzucisz jeden wyjdzie niewiele więcej a wszytsko przetestujesz. Ew. możesz wypróbować 3 i to co Ci nie podejdzie wrzucić na wymiankowy i zapolować na brakującą formułę.

2) bardzo mi miło to czytać, dziękuję w edm trafiłam w mój kolor za pierwszym razem, czyli sandy fair lub fair neutral ale do ulubionej formuły przekonywałam się 2 miesiące. Zaczęłam od intensive, a ze minerały zbiegły się w czasie z początkiem zabawy własnoręcznynie kręconymi kosmetykami bardzo poprawił mi się stan cery i przez semi-matte przeszłam do o-glo.
Teraz najbardziej lubię earthen glow minerals, są bardziej kremowe i one są na tych zdjęciach w makijażowym- też właściwie pierwsze próbki były strzałem w 10 Moje odkrycie (i nie tylko moje) jest takie, że jak dostajesz zestaw i w sumie jasność się zgadza ale nie do końca czujesz się w poszczególnych kolorach trzeba mieszać powodzenia w poszukiwaniach!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora