Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-05, 13:16   #424
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Moja twarz się świeci...

Cytat:
Napisane przez Lady_Marmalade Pokaż wiadomość
Ja osobiście radzę peelingi z Garniera i Toniki matujące też z Garniera. Avon miałam, ale się nie sprawdza. W każdym sklepie kosmetycznym wybierzesz sobie tonik i peeling. Najlepszy peeling to 3w1. Bo oczyszcza i matuje
A przez dzień, gdy się malujesz to: baza pod podkład, podkład i puder. Wszystko dla CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ. To nie jest cera sucha!!!! Nie próbuj nawilżać. Raczej złuszczać naskórek

powodzenia!
Ty w ogóle wiesz o czym Ty piszesz? Przy skórze, która się świeci tj przypuszczam mieszanej, bądź tłustej nie ma mowy o komsetykach wysuszających takich jak badziewny garnier, ludzie kochani, to się wałkuje już nie wiadomo jaki czas. na prawdę lepiej jest nazbierać trochę więcej kasy i zainwestować w coś aptecznego, bo kosmetyki są o niebo lepsze! (nie wszystkie oczywiście, nie generalizują, ale zdecydowana większość).

Autorko. Gdyby wynaleźli krem po którym skóra jest cały dzień matowa, to każdy by go używał. Do tej pory jeszcze z żadnym z takich się nie spotkałam... :P Przechodząc do rzeczy - proponuję mycie buzi delikatną emulsją (nie wysuszającą typu garnier, jak tu zostało polecone...) a np. cetaphil, physiogel, babydream rossmanowski. Krem mogę polecić z firmy Dermedic - różne rodzaje są, ale generalnie uważam je za dobre, ładnie matują skórę, ale również nawilżają - co przy cerze przetłuszczającej się jest podstawą.
Jeśli się malujesz to na podkład bądź puder możesz użyć skrobi ziemniaczanej [mąka ziemniaczana] lub skrobi kukurydzianej [nie to samo co mąka kukurydziana]. Super matuje na bardzo długo.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując