Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Granat :)
Wątek: Granat :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 20:51   #16
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Granat :)

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się ten makijaż. Ten kolor idealnie kontrastuje z kolorem Twoich włosów
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez SexyAss Pokaż wiadomość
A ja bym puściła Pe Ce eRka i potem na żelik i UV

Efekt byłby cudowny
Ależ z Ciebie żartowniś

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
? Nie rozumiem

Mi tam się granacik podoba Super wyglądasz.
Dziękuję A PCR to Polymerase Chain Reaction, podstawowa technika w biologii molekularnej polegająca na namnożeniu wybranego fragmentu DNA in vitro

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
granaty górą podoba mi sie slicznie Ci w nim chociaz ciutke mocniejszy by nie zaszkodził
Dziękuję Tak, granat to moja miłość od jakiegoś już czasu Zdecydowanie będzie mocniej

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Nie ty jedna

Widze ze wszystkie dziewczyny beda w tym roku swietowac w granacie hehe. Tez miałam taki plan, potem dowiedziałam sie ze moja siostra tez sobie taka kreacje wymysliła, dzwonie do kumpeli (sylwestrujemy razem) a Ona tez w granacie hehehe, ja w kazdym razie zrezygnowałam.... ciekawe ile jeszcze dziewczyn na sali bedzie miało granat

Co do makijazu- podoba mi sie, tyle ze dla mnie za duzo błysku pod lukiem brwiowym . Ale granat jak najbardziej Ci pasuje
Dziękuję Pod łukiem brwiowym jest biały, matowy cień A co do granatu jako najpopulariejszego koloru tej zimy to ja jednak decyduję się na czerń, natomiast w granacie mam piękną biżuterię z nocą Kairu, świetny lakier, który wygląda jak ten kamień i żakiecik, który to wszystko uzupełni, więc nie mogę się oprzeć, by tak nie wystąpić Myślałam też o granatowej sukience, ale byłam w niej rok temu (co prawda w innym gronie, ale z tym samym TŻ)
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując