Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-31, 17:28   #1533
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tez tak wlasnie mysle nie pasuja zreszta zbytnio niczym poza kolorem, rezygnuje z nich

a Ty gdzie idziesz?
i co w koncu wymyslilas?
ja ide do kolezanki, wlasciwie do jej chlopaka niemniej nie wiemy z TZ czy bedziemy tam caly zcas czy sie gdzies przeniesiemy
jesli chodzi o stroj to wymyslilam tylko czarna bluske szyfonowa i dzinsy, coby nie bylo za elegancko ale tez nie zupelnei codziennie (bo nie mam pojecia jak sie powinnam ubrac )

Dominiko, juz doczytalam ze nic sie nie stalo trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie sie sprawy w banku
co do bravissimo, to ja mialam kiedys niezla przygode z figleaves- nie dostalam awizo, na poczcie mowili ze nie ma, a jak juz stracilam nadzieje to po miesiacu dostalam powtorne awizo(!) i sie znalazla..
wtedy uslyszalam, ze mialam farta, bo zagrancznych nie odsylaja no ale stres nie maly, bo zbiorowe na kupe kasy
Sliczna kolekcja perfumowa
Cytat:
w tym roku dostałam na gwiazdkę Truth Calvina Kleina i pewnie na rok mi wystarczy...
truth jest boski chociaz jak skonczylam setke to juz mi troche pzreszlo
ja mam faze na gucci by gucci teraz


No to teraz ja:
Wszystkiego mineralnego (chociaz niektorym to juz 'perfumowego' )
tak serio to duzo zdrowia, szczescia, spelnienia marzen, przyplywu gotowki, milosci, aby rok 2010 byl lepszy niz 2009 i w ogole w ogole
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-12-31 o 17:29
cotka jest offline Zgłoś do moderatora