Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 12:49   #3793
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ładna aktualizacja
Użyłaś już balsamu Lirene?
Dzięki. Tak, używałam już go parę razy. Brązowi baardzo delikatnie, ale ja używam go tylko 2x w tygodniu, jeśli w ogóle pamiętam. Niemniej jednak, dzięki niemu moje nogi nie wyglądają już tak trupio. Pachnie delikatnie, kawowo, jeśli posmaruję się nim wieczorem, to rano nie czuć żadnego zapachu (chociaż na mojej skórze nic się nie trzyma ). Dosyć długo trzeba go wsmarowywać, bo pozostawia białe smugi. Schodzi bardzo dobrze, bez żadnych plam.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Bardzo fajna aktualizacja - jak oceniasz tonik i krem Daxa?
Dzięki.
I z toniku i z kremu jestem bardzo zadowolona.
Tonik jest delikatny, ładnie pachnie, nie podrażnia, nie ściąga skóry. Pozostawia ją odświeżoną i oczyszczoną (doskonale radzi sobie z resztkami makijażu), nie daje uczucia lepkości. Świetny!
Krem też ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie lepi się, moją cerę (mieszaną, ale bardzo świecącą) całkiem ładnie matuje, chociaż bez pudru i tak się nie obejdzie. Nie wiem, czy nadaje się pod podkład, bo nie używam, ale przedłuża trwałość pudru. Dobrze nawilża, twarz jest gładka, nie zapycha. Na pewno go jeszcze kupię, ale bardziej jako nawilżacz na dzień, a nie krem matujący.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując