Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-06, 16:04   #791
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje. Możesz coś powiedzieć o High Beam, czy rzeczywiście ładnie rozświetla? Jesteś zadowolona z tego kosmetyku?

A propos Sephory, to ostatnio jak byłam w centrum Warszawy to widziałam, że zlikwidowali stoiska Maxfactora, L'oreala i Bourjous. Wszędzie zlikwidowali już te marki?
ja biegam właśnie po warszawskich Sephorach i tak, jak piszesz, likwidują je od jakiegoś czasu.

co do High i Moon, mogę opisać Ci oba nawet Moon miałam najpierw, ale to dlatego, że koleżanka się pomyliła i kupiła mi go zamiast High. mam naczynkową cerę, ale nie jest zbyt jasna i po kolei:
Moon w butelce jest złoty, natomiast na skórze jakby fioletowo-złoty, super na lato, bo ładnie podkreśla opaleniznę, ale chyba lepszy dla cer oliwkowych, szarawych, żółtawych, u mnie niepotrzebnie podkreślał zaróżowienie.
High natomiast, jest znacznie jaśniejszy, lepszy dla cer jasnych, połyskuje na srebrno, mnie lepiej pasuje, aczkolwiek trochę "bieli" miejsca nim potraktowane.
Co do obu - jeśli będziesz używała na makijaż, to uważaj, bo troszkę rozmywa/zmywa makijaż, ale to głównie wtedy, gdy nałożysz więcej. Ja radzę sobie z tym tak, że gdy wyschnie poprawiam np. kości policzkowe kolejny raz różem/pudrem brązującym
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując