Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-02, 19:18   #419
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię , co prawda rozjaśnia włosy, ale i tak ślicznie wygląda
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora