Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-31, 14:30   #2633
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie kupujcie zmywacza z rossmanna takiego rozowego;/ strasznie (!) smierdzi, gorzej niz przecietnie, mimo, ze ma olejki plytka jest strasznie wysuszona, ale przez ich zawartosc konad sie nie odbija.
Chyba wiem o którym zmywaczu mówisz... coś mi w głowie świta że kupiłam w rossmanie jakiś taki różowy zmywacz, później po nim nie mogłam paznokci pozbierać
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nikki niestety moja mam twierdzi, ze zadnych zwierzatek... nawet jak mała byłam to mi rybki w słoiku kazała oddać także dopóki nie zamierzkam z TZem nic z tego. a potem też nie wiadomo
Szkoda

pazurki śliczne, szkoda że tak mało widać, wzorek ciekawy
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Nie, na razie nic się nie stało Tylko mam stracha jak siedzę w pracy na nockach i o 4 stróż idzie do domu, a tu się różne typy szwędają :/ No i bezpieczniej bym się czuła po prostu.

Z essence miałam taki żółty flamaster do skórek. Ale średni był.
A zmywacz zawsze mam z Biedry


Szkoda, że nie możesz mieć zwierzątek W sumie moi też nie chcieli już żadnego zwierzaka, a sprowadziłam sobie kotkę, to uznali, że jak się będę wyprowadzać, to oni mi jej nie dają
Pazurki ładne świetny ten pomarańcz
Karmel i ciastka taki pomarańczowy, nie?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-07-31 o 14:31
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora