Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 14:55   #2509
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
użyj 12 lepiej bo po 9 robiło mi sie żółtko




bunny dbaj o siebie bo to wszystko bardzo poważne i odwiedzaj dziadka a pazurki fajne a dajesz troche różowego żelu ze mają taki kolor ?
ja jakbym umyła szamponem bez silikonów bez stosowania OMO to wogóle bym ich nie rozczesała tak jak ty



GRATULACJE nom farbka sie sprawdza
ja uzywam maskeda- zelu imitujacego plytke i naturalny kolor ciala- dzieki temu jak odrastaja pazurki to mi nie przeswituje pod frenchem i dluzej moge nie zmieniac
ma taki zlamany kolor brudnego rozu- a na palcach wyglada jak widac.
przezroczystym bym nie robila bo byloby po tyg-2 widac odrost pod paseczkiem frencha i wtedy jest blee...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ładne masz pazurki Ale pewnie ci dziwnie skoro cały czas długie nosiłaś
Ja to mam teraz króciusieńkie, za opuszek palca mi nie wystaja i sie czuje jak facet prawie TŻ do mnie "jakie ty masz dłonie piękne", a ja do niego "prosze cie mam teraz palce jak gollum bez tych paznokci"

Ja juz nie wiem.... ja mam wszystkie szampony sprawdzone... bezsilikonową mam pokrzywową Ziaje i ona mi nigdy krzywdy nie robiła. Już mam prawie koniec butelki a dopiero teraz te zniszczenia wyłażą...
Odżywki używam różne, właściwie teraz jechałam na próbkach z Nivei i na odzywce z Syossa, jedna mam teraz z Timotei - tez sprawdzona.
A reszta to mam maski. JA sobie myje raz tak, raz tak, żeby nie było monotonnie i i tak dupa Ale dam im jeszcze czas, nie bede podejmowac decyzji pochopnie.


Oj jak jest sie chorym to jest tragedia.. tez wtedy włosów nie myje bo sie pochoruje i sie czuje jak brudas
czeko ja bym ci polecala pouzywac szamponu j&j dzieciecego. on na pewno nie przesusza wloskow a je zmiekcza i nawilza... jest delikatny- i do tego kilka masek non-stop.
byloby na bank widac poprawe.
no krotkie pazurki to nie moj typ
za miesiac mi odrosna

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie ma za co Bunny
Pazurki też mi podobają się te Twoje teraz bardziej ale przyzywczajona do dłuższych byłaś to pewnie dziwnie Ci
ja noszę tak niecały cm za opuszek
ja mam teraz pol cm za opuszek.
i dla mnie zdecydowanie za krotko.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzięki a dostanę scandic ale taki na jedno farbowanie bo nie wiadomo czy mi spodoba się efekt i czy kolejny raz też będę farbowała tą farbą więc nie będę na razie dużego kupowała sorry za głupie pytanie ale nigdy nie kupowałam samego utleniacza
sa male pojemnosci- zaleznie od firmy, nawet 50 i 100ml.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora