Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 08:07   #2174
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Princeska Kurcze nieciekawa sytuacja Ale plus taki że lekarze są za sobą, myśle że jednak coś do gadania muszą tam mieć! Ale wogóle chora sytuacja Trzymaj sie i walcz o swoje!

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a maseczkę robię tak że podgrzewam trochę mleka, dodaje do tego połowe kostki drożdzy, mieszam całość i kładę tą papkę na 10min na buzie a po zmyciu maski kładę kremik nawilżający, bo drożdze wysuszają mi bardzo buzie i syfki [COLOR=Silver]

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------


załamałam się...ponoć 400 osób odpowiedziało na ich ogłoszenie o pracę...myślałam, że mam jakieś szanse, ale chyba nadzieja matką głupich do końca tyg. mają mi dać znać czy mnie przyjmą do work....eh[COLOR=Silver]




czekoladowoo ale świetne buty teraz dopiero widzę twoje zdjęcia i jaka Ty piękna jesteś szok!
Bede musiała wyprobowac tej maseczki Chociaz ja to sie ostatnio tych nawilżających trzymam
A z pracą to teraz jest ciężko, ja szukam hmmm 5 miesiąc i nic... znalazłam tylko takie tam wykładanie towaru przez agencje pracy ale nawet i na to terminów ciagle nie ma

No i dziękuje, zawstydziłam sie Buciki tez dziekuja



A wogole to sie wkurzam, no ile razy mozna wieczorem po myciu układac grzywke i wstawac rano z przedziałkiem na srodku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora