Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ceny zabiegów paznokciowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-04, 10:29   #94
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: £ 10 za zelowe

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
sorki ze tak napisze. sa obrzydliwe Twoja plyka wyglada hmmm jakbys miala poobgryzane paznokcie i kupila sobie w kiosku za 2 zl i dokleila
ale to kolejny dowod na to ze im cos jest taniego tym jest gorszego czy przypadkiem Ci ta pani nie robila tipsow?? tzn. przedluzala za pomoca tipsa a nie szablonu??

sama wiem z doswiadczenia poszkodowalam kasy na paznokcie zelowe w salonie 120 zl i poszlam do dziewczyny ktora robi w domku - 50 zl hmm na 2 dzien mialam juz ladnie zapowietrzone

ale nie martw sie paznokcie jak wlosy odrastaja
Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
gratuluję dobrego wzroku, Szooopciu nic nie widać na tych fotkach, ale to chyba bez róznicy na czym robiono ci pazurki,( tipsy czy szablon), ważny jest efekt, jeśli jesteś niezadowolona to obojetnie ile zapłaciłaś, poprostu wiecej tam nie idź.
dokladnie wiem...po drugi mam obgryzione i mam takie male plytki niestety no wlasnie robila mi babka tipsy a nie przedluzala za pomoca szablonu ale tej kkolezance mojej mamy zrobila ladniej bo ona nawet ma wieksze plytki paznokciowe...i wogole ale ja juz mam trochce zapowietrzone niektore miejsca;/ wieceej tam nie pojde!
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując