Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-22, 19:42   #3925
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
imaginacja,wg mnie masz neutralny odcień skóry (po prostu beż jasny)
jeśli chodzi zaś o włosy,to 1 i 2 zdjęcie odpada... najlepsze jest 3,a czwarte też może być
Dla mnie to zdecydowanie żółtawa tonacja, a neutralna może się wydawać przez minimalne zaczerwienienia, które prawie każdy ma. Też tak mam Dlatego najlepiej ocenić tonację przed kolor szyi.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Kupiłam nowy pokład Rimmel, ten z pompką. Jest naprawdę jasny, powiedziałabym że jak na warunki drogeryjne szokująco blady. Użyłam dopiero raz, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie zauważyłam, żeby ciemniał w trakcie dnia. Mam nadzieję, że mnie nie zapcha
Zgadza się, bardzo jasny i nie ciemnieje aż tak, tylko różowieje niestety. Ostatnio wymieszałam go z TM i następnego dnia miałam masakrę na twarzy Nie to, że straszę, ale ciekawa jestem, kto jest winowajcą. Daj znać, jak będzie się miała Twoja cera po tym Rimmelu.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
iamsolucky, dzięki za wiadomość W takim razie kwestia druga- czy będzie pasować do twarzy, bo do karnacji będzie ok


Ciemny kasztan? To coś z rudością? Farbowałam się na ciemne bordo i czerwień, ale czułam się strasznie blado, kasztanu nie próbowałam, bo się właśnie zraziłam po przygodach z bordo/ ciemną czerwienią. W ogóle nie chciałabym żadnego brązu, kusi mnie jakiś odjazdowy kolor, a nigdy nie miałam platyny

Załączam fotki twarzy wraz z kolorkami, jakie miałam. Jak myślicie, powinno być ok? Nie sugerujcie się odcieniem cery, bo aparat nie załapuje tej ciepłej karnacji, widać, jakbym miała chłodną cerę( na niektórych fotkach).
Wiem! Wejdź sobie na taaz.com, załaduj swoje zdjęcie w naturalnym świetle i pokombinuj z doborem koloru
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora