Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-19, 20:35   #4500
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

włosy farbowane na ciemno/czarno nie tylko sprawiają wrażenie grubszych ale i takie są. Całe lata kiedyś farbowałam się na ciemno i te ciemne farby powlekają włosy wszystkie ubytki w łusce są wypełnione a im częściej sie farbuje tym włos jakby bardziej się pogrubiał bo dochodzą kolejne warstwy no i są też dzięki temu bardziej błyszczące. Zauważcie jak się farbuje włosy(zdrowe, nie wymaltretowane wcześniej) na jakieś brązy czy czernie jak przez pewien czas od zafarbowania włosy lśnią jak lustro, naturalne o ile nie są ekstra zdrowe to nie mają aż takiego połysku. Wystarczy jednak farby odstawić i po kilku miesiącach jak farbka się będzie powoli wypłukiwać na światło dzienne wyjdą wszystkie zniszczenia które były wcześniej "maskowane" przez nią Natomiast z jaśniejszymi farbami jest na odwrót bardziej "wyżerają", włos staje się cieńszy

fiasco ja Ciebie w pierwszej chwili również "nie poznałam" wyglądasz na tym zdjęciu bardzo zawadiacko do twojego stylu i fryzurki myślę że platyna by pasowała
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora