Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 15:03   #760
ewelinka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Czy jest szansa że moja wiadomość ukaże się na stronie?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ok już widzę, że się nie ukaże bo chyba była za długa, dostałam jakiś komentarz, że po akceptacji itd. No to jeszcze raz tylko krócej mam ogromny problem z włosami, przeszły w ciągu ostatnich 8 miesięcy swoje, a w ciągu ostatnich 4 prawdziwe katusze, a ja razem z nimi, ciągłe niezadowolenie z tego co na głowie, włosy poniszczone, strata kasy. Pytanie pierwsze i ogromna prośba jesli ktoś zna dobrego fryzjera stylistę z Wawy i może podrzucić na priv to będę bardzo bardzo wdzięczna, nie mam takiej osoby, żadnego profesjonalnego fryzjera, który potrafiłby doradzić odpowiedni odcień, potem ten odpowiedni odcień wykonać. Jestem naturalną brunetką i chce rozjaśnić włosy, najpierw zaczęłam od ombre hair, 2 razy efekt był ok, trzeci opłakany, poprawka w domu, potem domowe rozjaśnianie i farba (bo skoro po fryzjerze i tak trzeba było ratować), efekt opłakany, wizyta u fryzjera kolor prawie czarny, masakra bo nie chce już być brunetką, dodaje mi lat i powagi, potem rozjasnienie przez fryzjera wychodzi kolor sraczkowy-buraczkowy, następne rozjaśnienie ma byc lepsze jest prawie takie samo trochę ściągnieta z koloru góra masakra kolor rudawo żółty (na to też była kładziona farba - jakaś wyjątkowo nietrafiona), dół między blondem a sraczkowo-buraczkowym, wygląda mało ciekawie, wstyd się ludziom pokazać, więc farbuje w domu z powrotem na czarno, żeby to pokryć wszystko i tak od pół roku, szczerze mam dosyć tematu włosianego. Dodam tylko, że te kolejne farbowania działy w odstępie 1,5/2 miesiące. Teraz mogę je już tylko regenerować i regenerowć, tylko zastanawiam się kiedy będę je mogła ściągnąć do jakiegoś ładnego ombre hair? może za pół roku a może dopiero jak zetnie się te, które już tyle przeszły, na zmiane rozjaśnianie i przyciemnienie, bo nie chce mieć tych czarnych ciężkich kudłów, które dodają mi 10 lat i czy skoro w ciemnych wyglądam, że się tak wyraże ciężko ale ładnie, a w jasnych (mam na mysli góre) mdło i widać mi tylko oczy, to jestem skazana na ombre hair? czy to może kwestia doboru odpowiedniego odcienia jasnych włosów?
ewelinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując