Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-30, 10:56   #455
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez niusia24V Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy zamawiacie te lakiery z cosmetics zone gdzie dokladnej na ich stronce?
czy na allegro? bo chce to zamowic szybko i profesjonalnie a nie jak piszecie ze nie dali wszystkiego w zamowieniu no normalnie bym udusila!!
Ja zrobiłam pierwsze zamówienie na ich stronie... jaka byłam zdziwiona ze nie można zapłacić karta, tylko musisz robić żmudny przelew dlatego dla miłośników kart kredytowych polecam allegro, szybko sprawnie przez PayPala

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
cosmeticszone na allegro i ich strona internetowa to chyba jedno i to samo.. te same produkty - ewentualnie moze inne jakies promocje - np teraz do 31 sierpnia kupując na stronie masz rabat -8%..
Na allegro są tez inne (tańsze) opcje wysyłki...
Przy tym rabacie opyla się kupować na ich stronie jak zamawiasz za dużą kwotę... bo jak tylko ze dwa -trzy lakiery to taniej wychodzi na allegro

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Ja też już ich nie lubię w pierwszym zamówieniu nie dostałam patyczków które zamówiłam, ale że kosztowały 1 zł to to olałam. Później mi podpadli z przesyłką bo chciałam pocztą a wysłali kurierem... Myślę, że ostatnio mają więcej klientów i ich to przerosło. Teraz przerzucę się raczej na ata - już mi się kilka kolorków spodobało - szkoda, że wcześniej nawet nie popatrzyłam na te lakiery, bo bym pewnie zamówiła od nich zamiast z cz
Mi nie tylko zapomnieli dorzucić ale jeszcze cala paczuszka przyszła w jakimś pudełko po drukarce z HP
A ja się przerzuciłam na Estetiq maja o wiele więcej kolorków i do tego zauważyłam ze lepiej i dłużej mi się trzymają na pazurkach niż CZ (choć kolor z Estetiq daje na bazę i top z CZ)
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora