Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podkład dla jasnej i żółtej cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-16, 08:54   #7
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: podkład dla jasnej i żółtej cery

bardzo dziekuje za odpowiedz,
niestety TK MAX nie jest cudownym sklepem, ale w Poznaniu faktycznie widzialam kiedys kosmetyki ze slowem mineralne , moze dzisiaj uda mi sie przejsc i zobaczyc.
natomiast co do braku kosmetykow w pl to faktycznie jest to czesty problem, podobnie jak dobor podkladu w przypadku jasnej i zoltej cery. ostatnim razem przy dobrze revlona w drogerii zaufalam konsultantce z hebe i wyszlam z najjasniejszym i dedykowanym do szarej cery . w zyciu nie wygladalam tak staro i trupio. juz chyba nawet rozowy bylby lepszy. nie mowiac juz o tym, ze moja skora zwyczajnie woli mineraly. cena nie jest az tak straszna jesli wezmiemy pod uwage, ze to najwazniejszy kosmetyk, ze nie moze niszczyc cery i moze byc w miare wydajny. nie ma sie co oszukiwac, ze zawsze tanie kosmetyki da sie porownac jakoscia do tych lepszych... jeszcze raz dziekuje, jesli dzisiaj nic nie znajde poszukam w necie i zalinkuje moj wybor, moze bedziecie mogly pomoc mi ocenic
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując