Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 15:46   #403
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tydzień już za mną :d jakoś daję radę najgorzej jest rano kiedy się schodzą i płaczą. Dziś jeden tak zajął się płaczem, że zapomniał o potrzebie = zsikał się na dywanie, na którym się bawią
W sumie nie ma za bardzo co kleić, bo jest takie białe napęknięcie i chyba najlepiej będzie to skrócić gdyż torebkowy opatrunek najdłużej trzymał się u mnie 3 dni

Wyszło świetnie !

początki są chyba najgorsze, ciężko pójść do przedszkola, jak się tyle czasu siedziało w domu, z rodzicami, babciami, itp.
oł.. szkoda oby szybko odrósł

dzięki


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie musi wszystkich ruszać przecie, ja wyrabiam Twoją normę Ale powodzenia w zrealizowaniu planu

nadrabiaj moją normę :ehem
nie no, planu realizować nie będę, szkoda pościeli


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zmalowałam dziewicą
Tadam

świetna


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Galaxy też mnie urzeklo

w ogóle to co robicie jak jeden poleci? Sk racacie wsio narowno, czy nosicie jeden krotszy ?

dzięki

noszę jeden krótszy, szkoda skracać pozostałe


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
niby tylko czerń i brokat, a jednak robi robotę. super wyszło!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Super są!!!!! Tylko te krzyzyki tak jak dziewczyny zrezygnowałabym. Ale mani wyszło świetnie!

dzięki


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
W porównaniu do wczoraj, dziś jest jeszcze bardziej matowy:

fajnie u Ciebie wygląda


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48029384]Jabłuszko [/QUOTE]


zdobienie rób


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też tak myślę chociaż faktycznie są zdobienia specyficzne dla różnych kształtów. Ale galaxy uniwersalne

zastanawiam się jakie zdobienie kojarzy mi się z np. kwadratami lub migdałkami i nie wiem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora