Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-17, 18:35   #4410
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
hahaha
dziękuję
kręcę się po wizażu w sumie na dwóch wątkach, nie wiem nie mam pojęcia, jak to możliwe, że dopiero do Was dotarłam

jednak jak czuję Wasz entuzjazm i radość i tę naturę, to zaczynam myśleć, że coś mnie chroniło, bo przepadnę, właściwie to już proces się zaczął



Anula, serdeczne dzięki
nie mogę dokończyć czytania Twych cudów pielęgnacji etc... boję się, że jak skończę, tajemniczo z konta znikać zacznie waluta

Anula, doradź, bo kocham to promo:
mam zimny typ urody... z zaczerwieniami na polikach...
nie pamiętam czy żółta czy neutralna, ale zaraz zerknę w swą analizę kolorystyczną i doczytam.


---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

mam, z analizy:

"Dysponujesz dość stonowaną, neutralną, jasną kolorystyką, więc większość jasnych, neutralnych odcieni będzie Tobie pasować."

Anula, jeśli możesz mi polecić wezmę dwa kolory jaśniejszy i ciemniejszy, w razie co mogę wymieszać...

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

jestem też ciekawa, bo o Lily Lolo też czytuję wiele superlatyw...
myślicie, że lauress są zdecydowanie lepsze?nigdy nie miałam takiego podkładu, ale od długiego czasu rozważam... mam tylko krem bb z so bio

waluta po to jest, żeby znikała

Popatrz sobie na ivory (radiant i subtle) i może na honey (subtel, radiant, soft),, bo jeśli masz skłonności do zaczerwień to jakiekolwiek, nawet minimalne, rózowe tony będą to podbijały.
a z kolei typowe żółcie (czyli np. mój soft golden) mogą być za żółte dla neutralnej kolorystyki.
myślę, że neutralny beż z leciutką domieszką żółci i bez różu byłby ok
ja mam z lauressa formułę ethereal, najbardziej kryjącą.
Oni te promo zawsze przez jakiś czas mają... może zamów szybko sampelki, bo pełen wymiar to jednak ryzyko tak w ciemno...
Albo wyślij im zdjęcie, na pewno doradzą

LL są fajne, to zależy od paszczy u mnie lauress lepiej się sprawdza, ale z Tobą może być inaczej.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora