Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-28, 08:16   #4935
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że przyfarciło mi się w temacie promocji jak nic W galerii w moim mieście był konkursik, trzeba było pozbierać naklejki za paragony i wymyślić hasło reklamowe. Tak się rozkręciłam, że wypisałam na siebie, siostrę, mamę i ojca Tż nie mógł brać udziału. No i wczoraj odebrałam z siostrą ekspres do kawy na kapsułki i śliczny rower miejski w miętowym kolorze No jaram się jak gwizdek! 6 i 3 miejsce
Tak więc powiem Wam, że trzeba brać udział w takich rzeczach, bo warto 10 razy się nie uda a raz tak!
gratulacje, niezłe nagrody

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zazdroszczę roweru

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



u mnie też studenci wrócili już najwyraźniej
U mnie też to dało się zauważyć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora