Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 11:27   #2987
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Heja,
dotarłam do 96 strony i wymiękłam.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazł się mój wujek zgubił się w lesie.
Bardzo się cieszę!
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zamówilam ze skin79 na allegro maskę za 9.90 + gratis do niej bb ze śluzem ślimaka 5 g.

Jest fajne, niby ciemne ale po nałożeniu się ładnie wtapia i ma piękny zapach, przypomina mi jakieś perfumy.
Też lubię ten ślimakowy krem BB, choć zapach nie bardzo przypadł mi do gustu. Jest taki kwiatowo-pudrowy, ale mój nos wyczuwa też nutę... ślimaka.
Miałam kilka próbek, bebik ładnie wyglądał na twarzy, ale kiedy moja siostra dowiedziała się, że kosmetyk ma w sobie śluz ślimaka kategorycznie zabroniła nakładać sobie tego czegoś na twarz. Niech się cieszy, że nie wyskoczyłam z maseczką ze słowiczych odchodów, czy z cudami ze żmijowym jadem. Mój facet natomiast popukał się w głowę, a ja, jako, że dokuczliwa ze mnie bestia, lubiłam go straszyć że akurat dziś mam na sobie ślimaczy krem.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Bosz, jakie tu tempo, co wchodze to kilkanascie stron :P Juz przestałam próbowac wszystko nadrabiac, bo nie da rady
A ja wciąż próbuję. Jestem Don Kichotem walczącym z wiatrakami.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
U mnie w mieścinie niestety nie ma nauczycieli takich egzotycznych języków chętnie bym poszła na kurs, bo z nauczycielem szybciej idzie

Znam angielski biegle, hiszpański i włoski - zaawansowane, portugalski średnio, francuski - ledwo co pamiętam a Ty?

Zazdroszczę zdolności
Ja wciąż mylę prawą z lewą.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale znasz języków zazdraszczam ja nie mam zupełnie głowy do języków. Angielski znam biegle ale niemieckiego uczyłam się 10 lat w szkole z marnym skutkiem
Siostro, widzę pewne podobieństwa.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora