Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene TriAcneal - następca Diacnealu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-19, 11:51   #1495
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Strasznie ubolewam nad zmianą TriAcealu w wersję Expert To, co poprzedni zrobił z moją skórą było niesamowite, natomiast nowa wersja nic dobrego mi nie robi - zaskórniki wróciły, wypryski też się znowu częściej pojawiają, w dodatku Expert strasznie mnie wysuszył i podrażnił. Mam wrażenie, ze tylko "rozogniał" zaskórniki zamiast je leczyć i likwidować. Poprzednia wersja owszem, też wysuszała, ale DZIAŁAŁA, skórę miałam gładką jak nigdy.
I tutaj mam pytanie do Was dziewczyny - znacie jakieś produkty jak najbardziej podobne składem do poprzedniego TriAcnealu albo które u Was podobnie jak on działały? Bo niestety z używania Experta rezygnuję - szkoda pieniędzy i nerwów. Myślałam nad Effaclarem Duo, ale obawiam się, że jest słaby.
Jeśli chodzi o dostępność starego TriAcneala to pytałam w kilku Super-pharmach i nie mają go w zapasie. Na aukcjach też już tylko Expert... Jeśli ktoś wie, czy stara wersja jest gdziekolwiek dostępna, będę mu wdzięczna do śmierci
Effaclar Duo stosowałam przed Avene i mnie popalił

U mnie tylko stara wersja Triacneal działała na skórę, poprawił mi stan skóry przed ślubem w 3 tygodnie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując