Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-31, 07:44   #4222
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dzień dobry

Takie miałam plany dzisiaj dzień rozpisany i co dopiero wstałam i kawę pije
Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Chyba każda soniczna z włosami oczyszcza mocniej niż Luna, ale też bardziej podrażnia- tak mi się wydaje ?
Niekoniecznie ta kaszmirowa końcówka z Clarisonika może być delikatniejsza

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to bym musiała odstawić ostre przyprawy. Chleba i innych węglowodanów tak dużo nie jem, ale inne rzeczy im bardziej ostre, tym lepsze
też uwielbiam ostre, pamiętam pierwszy dermatolog kazał mi dietę zmienić i się nie dogadaliśmy

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość




zazdroszczę moja przyjaciółka tak ma jak Ty. Może jeść wszystko, w dowolnej ilość, nawet żywienie się fast foodem jej nie szkodzi, nie ćwiczy a chuda jak patyk życie jest niesprawiedliwe ale są tez pozytywne strony o ja mam biust a ona rodzynki



wypróbuj sobie najpierw Chanela, nie kupuj w ciemno bo część dziewczyn miała niespodzianki po tych kosmetykach. Mi bardzo podchodzą ale niektórym nie. Więc szkoda wydawac w ciemno tyle kasy podesłalabym Ci jakieś próbki ale nie mam teraz nic poza lotionem otwartego. Jak jesteś chętna na sam lotion to pisz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

nie będę Ci problemu robić zresztą będę miała mobilizacje żeby się zapytać o próbkę w stacjo

Co do sprawiedliwości, to ja ani nie mogę jeść ile chce ani nie mam cyckow
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja lubię micel z Avene
Ja micelami zwykłymi oczu nie zmyje, za dużo muszę trzec, więc wynikowo bardziej mnie podrazniaja. Apteczne prawie wszystkie przeszłam i
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To chyba tylko po tych grudniowych goldach tak było. Może wtedy mieli jakiś wysyp i się nie wyrabiali. Teraz wszystkie dziewczyny dostały po kilku tygodniach

Oj, sprawdzę, może mnie nie podrażni A który olejek Garniera do demakijażu był tutaj polecany? Pamiętasz? Patrzyłam ostatnio w sklepie, ale nie mogłam skojarzyć. Coś mi się kojarzy, że złoty albo różowy...

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------



Dzisiaj nie Pisałam, że jestem chora i nie dam rady nadrobić. Przeczytałam tylko 2 strony wstecz.
A to jest olejek z Garnier? Chyba micel tu był polecany ja klasycznego różowego micela nie do końca lubię, za to ten dwufazowy jest




Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ta jest do dupy. Nie brać.

Na ten moment dla mnie nie do pobicia jest z TBS rumiankowy olejek i masło do demakijażu.
Dobrze, że piszesz bo mnie kusil

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora