Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ::{)ii(}Blueberry Nights{)ii(}::
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 21:17   #28
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ::{)ii(}Blueberry Nights{)ii(}::

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Śliczny typ urody. Pięknie podkreślasz to jaka ładniutka jesteś. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1219061159 <- fotka po lewej stronie jest cudna. Wiesz co Ci pasuje i zazdroszczę Ci tego
Dziękuję
Staram się intuicyjnie wybierać to co dla mnie dobre. Głównie odbywa się to kosztem nudy w makijażu, która zwykle jest bezpieczniejsza niż odważne połączenia kolorystyczne itp. Ale albo nuda, albo ryzyko
Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
Rewelacja Sliczne oczka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Martitka10 Pokaż wiadomość
sliczny makijaz i bardzo do Ciebie pasuje
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Oczy pomalowałaś bardzo ładnie. Nie wiem co Ty chcesz od swoich ust. Mają bardzo ładny kształt i pasują wielkością do reszty Twojej buźki. Ja uważam że niepotrzebnie powiększasz usta kredką i na to kładziesz błyszczyk bo wtedy wyglądają jakby błyszczyk się "rozlał"poza kontur ust. Powinnaś polubić ich kształt bo są na prawdę śliczne.
Dziękuję
Madie ja w tym makijażu nie mam w ogóle kredki na ustach, tylko błyszczyk JT (bardzo delikatny swoją drogą). Wiem, że nie mam takich przerażająco brzydkich ust, ale marzą mi się takie bardziej napompowane, pełniejsze:O Czyli gdy patrzysz tak krytycznym okiem na moją facjatę, to nie rzuca Ci się w oczy to, że są jednak trochę za małe, wąskie? Wiem, że to działa na takiej zasadzie: "nie lubię czegoś, coś jest kompleksem więc w moich oczach bardzo zniekształcam ten obraz i pewnie ktoś inny tego nie zauważa", ale...czy naprawdę nie powinny być trochę większe?
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
aj pieknas ty!!!1
cudne cieniowanie oka
masz urode aniola
Dziękuję
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując