Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 13:21   #5170
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Carolinka Pokaż wiadomość
moj dzisiejszy jadlospis:
Ś: wiesniak ogórek zielony pomidor ser zolty pokrojony w kostke, zielona herbata, jajko na miekko
2ś: serek homo naturalny z chyba 10 orzechami ziemnymi
O: dosc duza miska sałatki(jajka, czerwona fasolka,ser feta,ogorek,pomiodor,sała ta pekinska,sol,pieprz,pare kropelek octu) woda niegazowana
a na kolacje pewie bedzie to samo co na obiad...chyba ze cos jeszcze wymysle...

Mam pytanie czy w serku naturalnym 3% tluszczu to duzo?
pamietaj ze serka homo mozna tylko 2 lyzki dziennie
do obiadu dodalabym zamiast jajek jakies miecho a na kolacje cos z jajkami moze twistera? uwielbiam go ale troche inaczej go robie niz w przepisie i nazywm go kebabem SB
dzisiaj jak zrobi to wkleje fotke

ale tak na szybko
smazysz omlet jajeczny (rozbeltane 2 jajka wlewasz na bardzo rozgrzana patelnie - jak nalesnik; jak sie zetnie to przewracasz na druga strone swoimi sposobami)
usmazony omlet (juz na talerzu) smaruje musztarda lub koncentratem pomidorowym i na 1/2 ukladam poszatkowana salate lodowa lub pekinke. na salate/kapuste klade plasterki pomidora, ogorka, cebulki, sera zoltego lub fit i w zaleznosci od tego co mam albo jakas wedline drobiowa albo upieczona piers z kury w kawaleczkach (zazwyczaj potrzeba mi ok 1/4 piersi). przykrywam druga polowa omleta i zajadam jak kebaba
__________________


Edytowane przez Agee79
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:24
Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora