Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 13:34   #5173
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
Alusiu w dokladnie 3 m-ce

12 stycznia zaczelam

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

ino i tenk ju
Wow! To tym bardziej zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
dziekuje feline2

powiem Wam szczerze ze ani razu nie poczulam sie jakbym byla na diecie
moze w jadlospisach tego tak nie widac ale ja nie objadam sie... ja sie obzeram
a co by bylo gdyby mniej jadla? pewnie zwolnilby metabolizm
ale z drugiej strony jak przed SB jadalam 1 gora 2 razy dziennie to nic dziwnego ze traz przy 4-5 posilkach czuje sie obzarta

teraz kolejne wyzwanie... kolejne 10 kg.... mam nadzieje ze do konca wakacji mi sie to uda
Ja też się teraz troszkę objadam. Wprawdzie produktami SB (teraz tylko tych węgli trochę więcej też), no ale jednak chyba jeszcze za szybko jem. Staram się coraz wolnej i wolniej, ale to mi wystygnie przecież zanim zjem:P Spróbuję nakładać mniejsze porcje.

Trzymam kciuki za kolejną dychę

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
pamietaj ze serka homo mozna tylko 2 lyzki dziennie
do obiadu dodalabym zamiast jajek jakies miecho a na kolacje cos z jajkami moze twistera? uwielbiam go ale troche inaczej go robie niz w przepisie i nazywm go kebabem SB
dzisiaj jak zrobi to wkleje fotke

ale tak na szybko
smazysz omlet jajeczny (rozbeltane 2 jajka wlewasz na bardzo rozgrzana patelnie - jak nalesnik; jak sie zetnie to przewracasz na druga strone swoimi sposobami)
usmazony omlet (juz na talerzu) smaruje musztarda lub koncentratem pomidorowym i na 1/2 ukladam poszatkowana salate lodowa lub pekinke. na salate/kapuste klade plasterki pomidora, ogorka, cebulki, sera zoltego lub fit i w zaleznosci od tego co mam albo jakas wedline drobiowa albo upieczona piers z kury w kawaleczkach (zazwyczaj potrzeba mi ok 1/4 piersi). przykrywam druga polowa omleta i zajadam jak kebaba
Ja również spróbuję! Bo brzmi pyyyysznie!
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora