Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LISTOPAD 2009 nasze zakupy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-01, 22:09   #90
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: LISTOPAD nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Prosze o radę,

czy opłaca się kupić kozaki Zara, te z wężową fakturą za kolano,skórzane(kolor czarny) za 400zl?? dodam ze sprzedająca ubrała je tylko raz na chwile, wiec są w stanie idealnym, jednak nie ma na nie paragonu. Widzialam je wczoraj w Zarze za około 530zl
Nie wiem czy opłaca sie kupić,takze z teo powodu,że Zara nie słynie z najlepszej jakości obuwia.
Moim zdaniem nie opłaca się głównie z jednego powodu: brak paragonu. Z tego co piszesz, to buciki są praktycznie jak nowe z aktualnej kolekcji, a nie masz możliwości reklamowania ich gdyby coś się z nim stało po np. kilku tygodniach czy nawet miesiącach. Szkoda byłoby mi wydać 400 pln na buty, których nie mogę reklamować w razie usterki. Jak juz napisałaś, Zara nie słynie z najlepszej jakości, więc trochę ryzykujesz wyrzuceniem "w błoto" 4 stówek . Jest też druga strona medalu: z bucikami nic się nie stanie i nie będzie potrzeby ich reklamować, ale w to akurat to ja nie wierzę. Ja kupiłam sobie butki na zimę Baty za ponad 400 zł i tez musiałam je reklamować po kilkunastu wyjściach .

Trochę dziwi mnie fakt, że laska, która je sprzedaje nie ma paragonu?? . Ja mam paragony nawet sprzed 4 lat , ale to takie moje zboczenie trochę..... mimo to myśle, że prawie każda dziewczyna/kobieta kupując droższe buty trzyma paragon w razie jakiejś "awarii".
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora