Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-27, 18:12   #2973
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Tak, trzeba stosować, to czy stosujesz w dzień czy na noc, to nie ma znaczenia, bo wit. C działa cały czas, wnika w skóre i uwrażliwia na słońce. Juvit, ma gliceryne więc może tłustą cere zapchać. Efekty są takie, że rozjaśnia, energizuje, witaminizuje
No więc dobrze, że kupiłam Juvit, bo ja mam właśnie bardzo suchą skórę, więc może nawet nawilży mi ją troche. Ale nie wiem czy nei zapcha, muszę sprawdzić Tylko teraz tak, skoro jest bardzo tłusty to jak mam stosować filtry? Kiedy się smarować? To jest wykonalne?


Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje że wit C sama w sobie jest filtrem ochronnym
" Serum polecane jest jako samodzielny produkt wzmacniający ochronę przeciwsłoneczną w przypadku osób nie używających produktów z filtrami anty-UV lub jako Serum pod kremy z filtrami." -odnośnie serum flavo-c z BU
He to teraz to już sama nie wiem ;/ A to flavo-c z BU to ma podobny skład do Juvitu, może ma jakiś składnik chroniący przed promieniowaniem, czy nie? To co w końcu mam zrobić? Bo chciałabym zacząć stosować, w ogóle zobaczyć jak moja skóra będzie na niego reagowała, a nie wiem czy mogę sam, czy nie....
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując