Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-05, 16:49   #2993
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Od dłuższego czasu miałam zamiar wczytać się trochę w biochemię i w końcu dzięki feriom poprzeglądałam część, szczególnie spodobała mi się BU Mam zamiar złożyć tam zamówienie, ale ciągle nie jestem pewna, czy będzie to dobra kuracja dla mnie, więc proszę o weryfikację

CERA
: Porcelanowa, szybko się rumieni, odrobinę piegowata, mieszana, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami na nosie, przebarwienia potrądzikowe na brodzie, wiecznie małe niespodzianki + jakieś większe

RANO:
mydło siarkowe (używam już teraz, jest ok, ale nie jestem pewna, czy w połączeniu z kwasami nie będzie to za dużo)
hydrolat oczarowy z BU
żel hialuronowy z alantoliną i pantenolem z BU
ulubiony żel ze świetlikiem i chabrem pod oczy z Flos-leku
mleczko lub emulsja Avene 50+ (jeszcze nie zdecydowałam )


WIECZOREM
:
olejek myjący z BU
tonik z kwasem BHA 2% 2-3 razy w tygodniu / w pozostałe dni żel hialuronowy, włączyć też jakiś delikatny tonik?

Raz w tygodniu: maseczka wulkaniczka z ogórkiem i peeling enzymatyczny z bromelainą z BU, może zielona glinka jeszcze?


Czy żel hialuronowy poradzi sobie z nawilżeniem po kwasach, czy dodać coś jeszcze?
Mogę używać BHA 2% na plamki na dekolcie, czy jest na to za mocny?

__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-02-05 o 16:54 Powód: literówka
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując