Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 11:57   #4983
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kocham jej wlosy(ale tylko te fale i loki bo w prostych zle wyglada) i jako kobieta tez mi sie podoba bo jest ladna
nie no siebie raczej nie umieszczam w dziwnych pozach na avku
Własnie-siebie w avatarze w takich pozach, byłaby masakra

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
Witam !

Chcialam, sie pochwalic swoimi wloskami moze któraś z was jest ciekawa efektu koloryzacji nowa farba Garnier Nutrisse 90.
Włosy sa malowane na 2 dni pozniej po rozjasnieniu gdyz mam dosc ciemne wlosy.Ogolnie zadnych rudosci kolor jest naprawde ladny.Jedynym minusem to smród tej farby malowalam sama sobie w łazience .. bylo nie przyjemnie!
Zdjecia sa robione z lampa i bez ....
Fajnie że jestes zadowolona

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mogą byc pocieniowane, bo trójkąt można też ciąć warstwowy i powoli czekać a ci włosy sie wyrównają. Ale na takich do ramion to mega ostry trójkąt nie wyjdzie- ja kiedyś chciałam taki ostry że praktycznie ostre katy i na środku z tyłu jakby ogon taki ale jak tz zaczął ciąć to sie okazalo że mam za krotkie włosy na taki kąt i wyszedl tylko lekki trojkąt a potem zrównałam na prosto bo w takich czuję sie najlepiej. Do rzadkich i cienkich włosów taka fryzura sie nie nadaje bo sprawia wrażenie piór a nie włosów.
Ja nie myslalam o takim ostrym a lekkim.
Ale pewnie na moich włosach nie wyszedłby


Ja jak ostatnio robiłam refleksy to na świeżo mytych włosach i tez mi wyszło.
Bo nie planowałam robić, rano umylam włosy i potem zdecydowałam.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-09 o 12:08
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora