Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 13:28   #5007
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No jak teraz patrze po zdjeciach to faktycznie

Zaraz posprzatam i sie zbiore, jakas czape znajde i jade do Superpharma po Waxa i jedwab, po drodze rozjasniacz kupie.
A powiedz mi ten Srebrny Pył z Joanny mogłabym nałożyć?? Czy lepiej coś innego??
Bo właściwie nie wiem co to jest za poziom, ale na opakowaniu podobny do Garniera 9.1, tylko bardziej szary. No i na próbniku Garnier troche w zieleń mi wpada Jeszcze bede patrzec w SP jakąś farbke, ale wrazie co ten Srebrny Pył sie nada??
Może być srebrny pył... powinno wyjsc. Oczywiście o ile srebrny pył ma niebieski barwnik a nie fioletowy a tego nie wiem W najgorszym razie będziesz musiala ratowac sie c12 palette

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Eh bunny jak to przeczytałam to normalnie jak 10 przykazań, szkoda tylko ze ja większość łamie ale za to stosuje dolce i potwierdzam, ze jest super, nawet wczoraj zafundowałam ją moim włosom
To uważaj bo moja sis łamie WSZYSTKIE przykazania i od roku ma kłopot- wlosy co urosna to sie wyłamują, ma tę sama dlugosć i połamane końce a robi tylko farbą z wodą 9%...

Cytat:
Napisane przez xxxmadeleine Pokaż wiadomość
Hej!
Naturalne włosy mam dość ciemny blond, wręcz bardzo ciemny blond, ale jeszcze nie brązowy . Chciałam coś w sobie zmienić i klika miesiecy temu zafarbowalam sie na ciemny brąz, niby ładny kolorek wyszedł, ale ja bardzo źle się czułam w takich ciemnych wlosach. Stopniowo zeszłam do jasnego brązu (i taki mam teraz, dość jasny brąz). Przyszła pora na farbowanie, a ja chciałabym przejść na blond. Wiem, że pewnie poradzicie mi iść do fryzjera, ale ja mimo wszystko wolałabym sama się zafarbować (przede wszystkim brak funduszy ). I tu moje pytanie. Z jasnego brązu na ciemny blond chyba nie jest aż tak trudno zejść? Potem oczywiście chciałabym zchodzić na coraz jaśniejszy kolor, ale na razie ciemny blond, żeby było stopniowo. Jaką farbe byście mi poleciły?
Bez kapieli rozjaśniajacej nie zejdziesz z brazu do ciemnego blondu- nawet się nie łudź.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja sie stosuje ale susze zimnym nawiewem
prostownica 1-2 razy na miesiąc.. codziennie prostuje tylko grzywkę a wlosy musze myć niestety co 2 dni bo mam cienkie i takie są przyklapnięte...
ale rzeczywiście ktory to raz już trzeba pisać nowym... takie leniuszki
Mam dzis dobry dzień to im pomoge

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny ja mysle,ze Ty powinnas zaczac pisac jakiegos bloga
pisać tam to wszystko co tutaj,jakies rady, recenzje kosmetyków itp. i linka wstawić w podpis wszystkie bedziemy go na pewno czytać
Princeska myslisz że mój blog mógłby byc popularny i ktos by go w ogole czytał? Jest tylko problem że ja kompletnie nie wiem jak sie blogi zaklada i prowadzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora