Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 13:32   #5008
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska myslisz że mój blog mógłby byc popularny i ktos by go w ogole czytał? Jest tylko problem że ja kompletnie nie wiem jak sie blogi zaklada i prowadzi
ja też myślę, że to byłby całkiem niezły pomysł taki blond-blog
my na pewno byśmy się tam czynnie udzielały a jeszcze byś sobie wstawiła w podpisie link do niego to na bank dziewczyny by korzystały
tylko to trochę czasochłonne, ale z drugiej strony mogłybyśmy Ci jakoś pomóc zebrać informacje z naszego wątku o farbach, jakie już były wypróbowane i przynajmniej nikt by już głowy nie zawracał, setki razy o tym samym

Kotka dostałaś już jakieś informacje od tego gościa z allegro? od tej skrzyneczki? Do mnie dzisiaj przyszło info, że pieniądze do niego wpłynęły, ale jeszcze nic, że wysłał czy coś.
A ja kupiłam w końcu dzisiaj te akrylowe farbki, dałam za 10 sztuk 34 zł, więc nieźle, na allegro też by wyszło koło tego razem z przesyłką
no i 2 pędzelki kupiłam a jeszcze było milion ozdób walentynkowych, specjalnie do tego typu rzeczy, pewnie jutro znowu się tam przejdę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora