Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 13:39   #5009
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja też myślę, że to byłby całkiem niezły pomysł taki blond-blog
my na pewno byśmy się tam czynnie udzielały a jeszcze byś sobie wstawiła w podpisie link do niego to na bank dziewczyny by korzystały
tylko to trochę czasochłonne, ale z drugiej strony mogłybyśmy Ci jakoś pomóc zebrać informacje z naszego wątku o farbach, jakie już były wypróbowane i przynajmniej nikt by już głowy nie zawracał, setki razy o tym samym

Kotka dostałaś już jakieś informacje od tego gościa z allegro? od tej skrzyneczki? Do mnie dzisiaj przyszło info, że pieniądze do niego wpłynęły, ale jeszcze nic, że wysłał czy coś.
A ja kupiłam w końcu dzisiaj te akrylowe farbki, dałam za 10 sztuk 34 zł, więc nieźle, na allegro też by wyszło koło tego razem z przesyłką
no i 2 pędzelki kupiłam a jeszcze było milion ozdób walentynkowych, specjalnie do tego typu rzeczy, pewnie jutro znowu się tam przejdę
przyszla mi wiadomość od niego że dostał pieniążki i że wysyła towar dzisiaj o 07:30 na pocztę akrylowe farby u mnie byly tylko na sztuki... takie specialnie dla malarzy.... wiec kupilam zwykle i zamaluje je lakierem bezbarwnym i bedzie sie pięknie blyszczeć z ozdób walentynkowych kupilam 4 baloniki serduszka ale strasznie drogie 5zł
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora