Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-21, 09:07   #1485
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Dostałam dziś maila (spoof to taka rzeczowa nazwa tego chyba ) NIBY od PayPal, wszystko pięknie ładnie (nadawca w podpisie ma PayPal, w szczegółach już niestety nie), wygląda oczywiście jak standardowy mail od PP a w nim:


gdyby nie to, że text jak widać, dokładnie jak w różnego typu spamach, to nawet bym nie pomyślała, że może być coś nie tak
mam nadzieję, że nie nabiorą na to zbyt wielu osób.
ehh.. nie wystarczyła im kradzież numerów kont, bazę danych (mailów) też ukradli :/

w razie czego ostrzegam
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25212445]Też to 'cuś' dostałam [/QUOTE]
dzieki za ostrzeżenie - mamy sie na baczności

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

tak sobie czytam o tym jak bardzo jestescie zadowolone z tego BB Nectar i musze sie przyznac ze ja go dzis uzylam po raz pierwszy i przyznaje sie ze sie poprostu w nim zakochalam uzylam go jako rozu i dodatkowo nadal moim kościom policzkowym przepiekne rozswietlenie jestem zachwycona posiadam BB Shimmer Braz i pink no i ten nectar ale chyba z Nectar jestem najbardziej zadowolona takze nie zastanawiajcie sie dziewczyny tylko klikajcie bo na letniej opaleniznie bedzie wygladal cudnie
podacie link do tego nectara?

o juz jest
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora