Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-06, 15:33   #3978
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie trafiłam na ten watek wczoraj
Farbuje włosy Castingiem, co jakis miesiac, poniewaz mam juz troche siwych wlosow (w wieku 21lat!!) NIe chce uzywac trwałych farb, bo szkoda mi zniszczyć włosy.
Pierwszy raz pomalowalam ciemna czekolada, potem mrozna czekolada i w koncu podkusil mnie ciemny braz:/ Nie musze moiwc, ze wyszly parwie czarne. KOlor zaczal sie pod koniec juz wyplukiwac i polozylam na to jasny braz. Z poczatku wydawaly mi sie nadal bardzo ciemne, ale po ponad miesiacu nie bylo widac nawet odrostów, wiec wyszedł mi kolor bardzo zbliżony do naturalnego.
teraz położyłam czekoladę i wyszły z czerwona poświata. wymyje się w końcu mam nadzieje.
I teraz moje pytanie do was:
Chce zaczac farbowac wlosy henna. Chcialabym uzyskac kolor zblizony do naturalnego - braz ze zlotymi refleksami. Jakiej henny powinnam użyć żeby wyszedł taki kolor po moich przygodach z farbowaniem chemicznym?
Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku. Wpadło mi tylko w oko, że powinno się dodać kurkumy, dla efektu złotego połysku?
Czy doradzicie mi coś? jak to zrobić? Albo odeślecie do konkretnej strony?
Bardzo proszę was o pomoc.
mysle ze khadi orzeszek byl by ok. zobacz do galerii jaki mi kolor wyszedl.co prawda teraz jakos zrudzial ale ja mialam kladzione na rozjasniane wczesniej wlosy. wpisz w wyszukiwarke henna galeria bo linka niestey nie mam
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora