Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-13, 11:07   #2522
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tego możesz być pewnaMy tutaj nie próżnujemy

Brawa za zakupy

Witaj Ana, w związku z powyższym krótkie pytanka do wszystkich. Gdzie ostatnio się zaopatrujecie, jakie sklepy, co z Biolanderem, poprawil jakosć swoich uslug, czy przestalyscie tam kupować zupelnie? Jak z innymi sklepami: kosmetyki natury, matique itp? Jakieś nowe sklepy namierzylyście? Gdzie najtaniej?

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj Korah my chyba na wątku się minęłyśmy ale dziewczyny tyle razy o Tobie wspominały i tak bardzo tęskniły , że i ja się cieszę , że już jesteś
Zbiorek całkiem , całkiem , skoro chwalisz ampułki do twarzy anti age orchidea to wypróbuję .

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja tez sie z Korah na wątku nie spotkałam, ale czytałam Twoje posty witam

Zamowilam Cassię i Amlę w proszku no i dostałam mejla, ze moje Meow wysłali!
Witajcie dziewczyny, cieszy mnie, że kosmetyki naturalne oraz wątki o nich mają coraz więcej zwolenniczek. Mila będzie wymiana doswiadczeń

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Korah, witaj kobieto! cale wieki cie nie bylo ja tak sobie myslalam, ze to raczej jako maske bede stosowac, ale na tej butli pisze, ze to jest do mycia - ba, nawet podobno wlosy tym mozna umyc


Może i umyje, ale bys musiala 5 razy nakladac i splukiwać, calą tubkę zużyć chyba, a ile nerwów stracić
Korah jest offline Zgłoś do moderatora