Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-13, 15:26   #2534
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Włoski póki co fajne sprężyste, nie klapniete, bez problemu się ułożyły i nie sa takie wiotkie jak to nieraz bywa - nie lubią za miękkich włosów, bo wyedy takie są bazpłciowe jakieś
Błyszczą się ładnie, chcociaż mi sie włosy i tak błyszczą ale w każdym razie nie sa matowe tylko maja śłiczny połysk!
Ale ja zawsze czekam na następny dzień, czy będa zdatne dowyjścia z domu, bo wiele odżywek mi obciąża włosy, a ja sie uparłam, że będę co 2 myła a nie codziennie
Tak więc z dnia dzisiejszego wrażenia jak najbardziej pozytywne, ale jutrzejszy dzień będzie rozstrzygający
Cieszę się że przynajmniej dzisiaj jest fajnie Czekamy w takim razie do jutra Ja co 3 dni myję i nie wiem ile ja wody bym zużywala jakbym myła codziennie wczoraj khadi spłukiwałam 10 minut
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Korah! Kochana, jesteś w końcu! Uduszę Cię za taką nieobecność Trzeba było pisać, byśmy się złożyły na jakiegoś małego netbooka
Ładnie się obłowiłaś przez ten czas Zadowolona jesteś z Suhady? Bo ja mam róż/bronzer i chyba mnei zapycha (moge wymienić jeśli ktoś ma ochotę)
Kup sobie brązową Logonę, ona na prawdę myje buziaka
Ale się cieszę, że jesteś: cmok:
Rzucisz linkiem Justyś do logonki o której mówisz? Mas zporównanie do białej logony?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mogą Ci oklapnąć.Mi ta maska ciut włosy obciąża,ale mimo to kocham ją nad życie

-
Mi na szczęście nic a nic nie obciążaKładę na całe włosy -nawet u nasady i 3 dni spokojnie chodzę bez mycia JMO mi obciąża niestety.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-01-13 o 15:30
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora