Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lampa LED, Jaką posiadasz lampę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-10, 07:54   #1165
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez myszka1927 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! mam pytanie dotyczace lampy led/uv abody sunone. pracuje na firmie shellac i gelish od dluzszego czasu zawsze uzywalam zwyklej lapmy uv do utwardzenia hybrydy, chcialam jednak zmienic na bardziej nowsza i mialam zamiar kupic lampe cnd led, lecz zanim zdazylam ja kupic moj chlopak zrobil mi prezent i kupil mi abody sunone. Jestem kosmetyczka i spotykam duzo ludzi na swojej drodze ale nie spotkalam sie jeszcze z sytuacje ze np. paznokcie odpadly, mimo ze mam duzo Pan ktore sprzataja domki(nie w Polsce) zmierzam do tego ze ostatnio przyszla do mnie nowa klientka i tu sie zaczely dziac dziwne rzeczy, wiec tak przyszla do mnie na uzupelnienie zelu po 4 tyg( robilam tunelowka) kiedy jej zrobilam uzupelnienie wrocila ze dwa dni twierdzac ze podchodzi jej chyba powietrze bo ona to czuje wiec stwierdzilam ze moj zel nie wspolgra z chinskimi zelami u chinczykow i ze miala troche za duzy odrost na uzupelnienie ale ok. Mowie ze ja jej to poprawie za darmo i wybrala sobie na ten jeszcze raz uzupelniony zel hybryde czerwona . Minelo 4 dni dzwoni ze polamaly jej sie paznokcie i ze musze jej to poprawic wiec zgodzilam sie, przyszla ponownie i mowi mi zebym jej to wszystko sciagnela i zrobila hybrydowy french, no wiec zaczynam i wtedy pierwszy raz uzylam abody zrobilam jej base color i top na 60 sec kazdy, zastanawiam sie czy nie za dlugo bo dokladnie 24 godz po zrobieniu dalej dostaje wiadomosc ze pekly jej 3 paznokcie wzdluz.;/;/ troche to dla mnie dziwne bo nigdy nie mialam z czyms takim problemu, malo tego zrobilam jej pedicure na paznokciach french po 3 dniach tez dzwonila ze juz do poprawki;/;/ nie wiem co mam myslec czy to moj blad ze za dlugo trzymalam? ale nie moglam uwierzyc ze 5 sec wystarczy a to byl pierwszy raz;/ pomocy! czy ta kobieta ewidentnie chce miec paznokcie robione za darmo:confuse d:


Co do czasu, sądzę że nie ma nic wspólnego. Kolejna sprawa, myślę ze Pani Cię nieźle naciąga.... Zapowietrzenie rozumiem, o ile rzeczywiście było, ale połamane paznokcie? To już uszkodzenie mechaniczne Nie z Twojej winy Kolejna sprawa, hybryda po żelach nie na każdych paznokciach się przecież chce te trzymać. Na moich nawet EB nie zdaje egzaminu
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując