Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Alergiczki kichające - łączmy się :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 12:51   #21
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Alergiczki kichające - łączmy się :P

Cytat:
Napisane przez YOS Pokaż wiadomość
Cześć alergiczki
Ja na alergię choruję od 12 roku życia. Brałam już mnóstwo leków na które z czasem się uodparniałam. W wyniku przeprowadzek straciłam opiekę specjalistyczną ale teraz czekam na wizytę u nowego lekarza i będzie ona "JUŻ" 2 grudnia
kawa_zmlekiem, mogłabyś opisać całe to odczulanie? Ja chciałabym na nie nalegać bo mam strasznie wrażliwą wątrobę więc byłaby to dobra alternatywa dla tabletek. A naczytałam się na necie że po zastrzyku się jest pod obserwacją bo można nawet dostać wstrząsu anafilaktycznego
Nawet nie wiecie jak się boję żeby mnie do tego grudnia jakiś mocarny robak nie ugryzł...
Ja nie miałam zastrzyków, tylko tabletki pod język Z tym, że to było dopiero badanie kliniczne, ta metoda nie jest ogólnie dostępna (jeszcze). W mojej przychodni kilkanaście osób brało udział w tym badaniu, z bardzo dobrymi efektami. Także jest szansa

A w przypadku zastrzyków - pozostaje się chyba ok 15 min po podaniu w przychodni. Wstrząs może wystąpić w przypadku bardzo wysokiej alergii - dlatego nie każdy może być odczulany.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując