Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracja potrądzikowa dla faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-10, 08:36   #17
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Kuracja potrądzikowa dla faceta

Cześć Marcin.
Mam pytanie czy ten benzakne nakładasz punktowo czy na całą twarz jak zwykły krem? Z tego co mi wiadomo jest to preparat do stosowania punktowego. Ja używam na potencjalne syfki, pryszcze, czy zaskórniaki olejku z drzewa herbacinego firmy Oriflame (polecam).
Dodam jeszcze, że ze skórą trądzikową, tłustą jest tak, że im więcej myje ją się preparatami odtłuszcającymi tym z większą siłą produkuje sebum, gdyż broni się ona przed przesuszeniem i w tym momencie pryszcze gwarantowane.
Postaw bardziej na nawilżanie, ja tak zrobiłam i od roku praktycznie bardzo bardzo sporadycznie wyskakują mi jakieś syfki (najczęsciej przed okresem).
Tego żelu Clearasil używaj np. tylko wieczorem, dalej tonik, odczekaj chwile, nałóż krem, a potem punktowo benzakne. Rano natomist przemywaj twarz tylko tonikiem, a następnie krem (lekki ) nawilżający i na to możesz dołożyć krem z filtrami. Dwa razy w tygodniu stosuj maseczki nawilżające.
Ja osobiście polecam Ci serię "Perfekta Czysta Cera" firmy Dax Cosmetics. Jest ona analogiczna jak Clearasil, ale mniej agresywna i co ważniejsze tańsza .Z tej serii mam żel do mycia twarzy (z mikrogranulkami) którego używam tylko wieczorem, i tonik do twarzy o wzmocnionym działaniu z AHA ale bezalkoholowy.Bardzo dobry też jest tonik różany(również Dax Cosmetics) do cery wrażliwej z serii Sekrety Urody.Ja go właśnie używam rano do przemywania twarzy i jeśli jestem w domciu popołudniu to przemywam nim twarz również w ciągu dnia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując