Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 20:59   #1802
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
Heh zdjęcie robilam ale nic nie widac, bo to z telefonu, więc nie ma sensu dawać .

Moja dlugość wymarzona to taka za cyc czyli jakoś 50cm. Wiec mysle ze spokojnie jeszcze ze 2-3 latka mi to zajmie Mam juz boba wiec następnym moim celem jest do ramion ale to jeszcze z pol roku

Kurde nalozylabym na moje wloski cos takiego za***istego zeby byly tak za***iste ze szok szkoda ze nie ma takiej super odzywki co wszystkim wlosom robi dobrze

Zaplanowalam kupić jutro i znów zacząć dbać o wloski :


- naftę kosmetyczną
- glicerynę
- olejek rycynowy
- olejek kokosowy (jeśli znajdę male opakowanie w przystępnej cenie)
- wax L'biotica (kilka różnych saszetek, z 3)
-pokrzywa do picia

Jakoś znów mnie wzielo na zadbanie bo jak patrze na te wlosy wlosomaniaczek, to jednak śliczne są. A moje jakieś szorstkie chyba od tego farbowania sie zrobily. Dobrze ze mam w planie wyrównać końce bo to z nimi jest źle. Postanowilam że nie bedę wydawać fortuny na jakieś maski, ale spróbuje tanimi sposobami Oczywiscie nie znaczy to ze rezygnuje z silikonów

ja chce juz wiosnę, juz chyba nawet tu na wizazu brak mi kolorów :bene tton:
konce mamy beznadziejne, bo pzreciez my mamy wlosy pocieniowane na calej dlugosci.
jak masz dlugie to masz jedynie jedna linie koncowek.
i latwo to ogarnac.
dlatego jedna z metod zapuszcania wloswo jest rowananie i rownanie, zeby w koncu wszytskie wlosy osiagnely jedna dlugosc - wtedy sie latwiej nad koncowkami panuje
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora