Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 17:28   #1599
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Nie mogę się napatrzeć na Wasze zbiory

A sama chcę nabyć bazę pod cienie ArtDeco ale, że ciągle trafiam braki w perfumeriach postanowiłam zamówić przez internet. No a żeby baza nie szła sama to chciałam coś do niej dokupić. I dlatego poproszę Was o radę, bo nie chcę kupić bubla. Przejrzałam asortyment sklepu i tak się zastanawiam nad:
Puder utrwalający kamuflaż - sprawdzi się jako matujące wykończenie makijażu? CZy może jest to rzecz zupełnie mi zbędna?
Błyszczyk Hot Chili Lip Booster - podoba mi się kolor
Mineralny puder brązujący w pędzlu - szukam czegoś co nie będzie się błyszczało milionem drobinek, tylko ładnie podkreśli np kości policzkowe. Mam ciemną karnację i zastanawiam się czy odcień 03 będzie ok?
Wszystko ze stajni ArtDeco - tak się jakoś złożyło. Będę dzisiaj jeszcze w Sepgorze i Douglasie więc sobie kolorki pooglądam, a może nawet zakupię wszystko jeśli trafię wreszcie na tą bazę, ale najpierw chciałabym poznać Wasze zdanie
Ja miałam baze artdeco i bardzo j sobie chwale, jak do tej pory najlepsza. Bardzo lunie cienie tej firmy, ogromny wybór kolorów jakośc też swietna. Niestety odkryłam, że kosmetyki tej firmy mnie uczulają, mam po nich zapalenie spojówek, ale nie tylo po tej firmie. Jeżeli nie masz problemów z uczuleniem, to warto nabyc ich produkty.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując