Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-10, 06:22   #2629
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
No ja też jeszcze nie używałam pudru sypkiego. Miałam zawsze w kamieniu. Nie widziałam także tego pudru na żywo, kupuję w ciemno. Najbezpieczniejszy odcień to transparentny i własnie ten biorę.
Ale wiadomo że lepiej obadać towar przed zakupem, także jak już znajdziesz i zakupisz ten puder, to podziel się wrażeniem
Wiem, wiem, miałam odpowiedzieć daaaaaaawno temu. Jakoś mi się nie udało, więc piszę teraz.
Kupiłam puder sypki z Virtuala - odcień ciemny beż, w sumie do wyboru były tylko 4 odcienie, stosunkowo jasne. Jak pisałam kiedyś, nie mam najjaśniejszej karnacji, ale też nie ciemną, podkładu nigdy nie kupiłam w tym kolorze, bo był za ciemny, ale te pudry okazały się wybitnie jasne. Obawiam się, że gdy słonko troszkę mnie opali, to puder może okazać się jednak za jasny. Zobaczymy, na razie jest idealny
Jeśli chodzi o jego właściwości, to naprawdę świetnie matuje przez wiele godzin. Nie mam tłustej cery, raczej mieszaną z tendencją do suchej i nie świecę się bardzo, jednak potrzebuję zmatowienia, bo nie lubię efektu rozświetlenia. Po zastosowaniu tego pudru, mogę śmiało stwierdzić, że nie wrócę już do pudru w kamieniu (chyba że do poprawek w ciągu dnia), bo w pełni spełnia moje wymagania i lepszego pudru jeszcze nie miałam.
Mam nadzieję, że moja opinia na coś się przyda, pozdrawiam i przepraszam, że tak długo czekałaś
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując