Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ultra wrażliwe oczy- cienie, tusze itp
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-21, 09:34   #7
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Ultra wrażliwe oczy- cienie, tusze itp

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24510465]Kurcze, to rzeczywiscie dziwne. Musisz miec ekstremalnie wrazliwa skore wokol oczu i spojowki. A jak dbasz o tusz?



Cienie EDM sa rzeczywisce dosc delikatne. Mialam kilka probek cieni Meow i byly napigmentowane dosc dobrze. Moze przypasowalyby Ci bardziej.
Uzywasz bazy pod cienie?[/QUOTE]
Powoli wysuwam szczoteczkę, zamykając też staram się robić to powoli (by nie wpuszczać powietrza), zamykam dosć szczelnie.
Muszę spróbować tych pigmentów. Ja to mi nie podpasuje to chyba pójdę na makijaż permanentny

Cytat:
Napisane przez kasiazabrze Pokaż wiadomość
Hej ! A może spróbuj wizyty u dermatologa?? Ja dzięki takiej wizycie i testom wiem, co konkretnie mnie w kosmetykach uczula i czego mam unikać. Np. nie mogę używać w ogóle cieni niebieskich, ich skład jest dla mnie uczulający ( niezależnie od firmy i ceny).
A osobiście chwale sobie kolorówkę z La Roche Posay. Choć ostatnio testuje też cienie z Inglota i jak na razie nic się nie dzieje.
Pomyslę o tym. A takie testy cos kosztują?
Inglota mam zamiar wypróbować. Mam od nich jeden cień i jakos da się wytrzymać.
Niektóre cienie mniej mnie bolą, ale są takie przy których nie da się wytrzymać już na starcie. Nie doswiadczyłam jeszcze takiego uczucia pełnego komfortu na oczach.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując