Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-29, 08:09   #4655
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Ondyna Pokaż wiadomość
Mam dużą próbkę Karma Komby, wypróbowałam ją dwa czy trzy razy, ubytku nie widać Widać za to, że moje włosy jej nie lubią. Podrzucę ci ją przy okazji, jeśli masz ochotę.
Za to Godivę muszę koniecznie kupić całą, bo przetestowałam ją trzeci raz i włosy po niej wyglądają jak w reklamie - leżą gładko i błyszczą intensywnie.
ja też Godivę lubię, własnie włosy są błyszczące i nie stoją w każdą stronę, ale ja muszę je obciażać, bo mam ich masę i już przy ścinaniu fryzjerka mi musi schodzić z objętości. Bardzo też sobię chwalę trichomanię, ona tak nie przygładza, ale włosy bo niej też są abrdzo fajne- takie gładkie

Cytat:
Napisane przez martysek;24692582
[B
Ondyna[/B], kusi mnie Godiva, ale opinie są skrajne.
spróbować zawsze warto, jeżeli chcesz to ja mam 1/4 na wymiance- chętnie wymienię na inny szampon

godiva ma cudowny zapach. Shimmy Shimmy mam przy toaletce zawinięty w papierowy ręcznik, bo on gubi brokat- codziennie rano delektuję się jego zapachem, bo pachnie intensywnie, ale bardzo ładnie, szkoda tylko że ma ten brokat, bo użyłam dwa razy ale nie mam gdzie się maziać takim brokatem.
porridge bardzo ładnie pachnie- ubrania przechodzą tym zapachem dość mocno
snow fairy trzyma się długo na skórze, gdy umyję się nim rano cały dzień czuję ten zapach, a zapach w łazience trwa przez kilka godzin, niestety grass pachnie tylko przy myciu
Jednakże w mojej łazience dominuje zapach snow globe- żaden odświażacz powietrza nie był aż tak mocny
A wiccy magic muscle "rozgrzało" mi kiedyś koszulkę na siłownie, cała przeszła jej zapachem ( a kostkę trzymam w papierowym opakowaniu), że gdy ją ubrałam na siłowni miałam efekt wysmarowania się kostką
lele jest offline Zgłoś do moderatora