Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 23:58   #3036
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
poszperam, ale mi sie zawsze zdawalo, ze do jasnych pakują wiecej bielących skladnikow typu talk, dwutlenek tytanu i dlatego zdaja sie byc bardziej tępe. jak widze nie tylko ja jedna zauwazylam roznice w podkladach jednej firmy, nie wierze, ze to zbiorowa halucynacja.



zolc i zielen to nie jest cera ciepla, a wlasnie chlodna, cera ciepla, zlocista idzie bardziej w strone zolto-pomaranczowego, piszac tamten post mialam na mysli naturalne bardzo jasne blondynki i rudzielce, one prawie zawsze maja taka skore, czasem rumienia się albo maja naczynka i przez to moga byc kwalifikowane jako chlodne, bo rozowe
Talk raczej nie... A dwutlenek tytanu ma podobną konsystencję "proszku"do tlenków żelaza, chociaż z pigmentów kolorowych bardziej przypominał mi błękit ultramarynowy... Z resztą sprawdzę i "pomacam" sobie w tygodniu, czy tak na oko (a raczej na rękę) jest różnica w konsystencji sypkiej. I po sesji sprawdzę sobie Revlony, jestem ciekawa tej różnicy.
A mi cera oliwkowa też zawsze wydawała się ciepłym typem.

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

A mój "nowy" NYX oleisty nie jest...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora