Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 00:48   #1764
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
wszystko super
co do zaznaczonych: napisz jak sie sprawuje liner (czy latwo sie rysuje nim kreski/czy jets dlugotrwaly itd itp), aa i gdzie dostalas gartis ten liner w sloiczku M?? on jest tak na yt zachwalany,ze chcialam go kupic ale nigdzie nie moge dostac

Jutro wypróbuję i dam znać ale z testów w perfumerii wydał mi się najfajniejszy z dostępnych.
Po liner Maybelline leć szybko do SuperPharma, gdzieś w środku ich ulotki, na dole strony w lewym rogu jest ta oferta, oby jeszcze były. Bo naprawdę jest fajny i np. mi bardziej pasuje konsystencją i trwałością od bobbika

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Miss

i prosze słówko o pogrubionym
Dziękuję Dwóch pierwszych z braku czasu jeszcze nie testowałam, kremem pod oczy już się zdążyłam maznąć i jest super nawilżający i komfortowy, nie ma żadnego szczypania, oparów i innych dziwnych atrakcji. Składzik ma przede wszystkim udany, tylko szkoda, że taką cenę sobie za niego w S krzyknęli. W każdym razie ma trochę bogatszą konsystencję, która ładnie się wchłania i nawilża, będzie fajny na lato, kiedy skóra może się mimo filtrów przesuszyć od słońca.
Paleta Smashbox wygląda milion razy lepiej na żywo, niż na obrazku Kolory są dobrze napigmentowane, mięciutkie, jakby lekko kremowe, no cudowne! Rozprowadzają się idealnie, bo testowałam, z 9 kolorów kilka to maty albo satyny i kilka perłowych lub z drobinami. Są też dwa linery, brązowe, o ciepłym i zimnym odcieniu + pędzelek z dwoma końcówkami + mini baza pod cienie (która jest przefantastyczna, testowałam próbkę i cienie trzymały się calutki dzień, a ostatnio mam z tym kłopot)
Chyba będę zamawiać ją z eBaya, już nawet pisałam do sprzedającego, żeby obniżył koszty wysyłki i zamiast polskich 300zł wyszłoby około 130zł, więc o niebo lepiej i normalniej. Jeśli jesteś chętna na nią to możemy razem zamówić, może jeszcze ktoś się przyłączy i jeszcze taniej będzie
Takie cuś: http://www.fruitylashes.com/smashbox...d-review-3305/

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

A, i w ogóle polecam super kremik pod oczy (mam fioła na tym punkcie i dużo już przetestowałam mimo młodego wieku) - Plante System, taki z niebieskim kwiatkiem na opakowaniu. Kupiłam go ze względu na dobry skład, a przy okazji okazało się, że niesamowicie odświeża spojrzenie, po zaaplikowaniu go wieczorem nie ma mowy rano o żadnych opuchniętych oczach itd. Miałam wrażenie, że trochę wysusza ale czytając skład to niemożliwe - po prostu mocno napina dzięki kwasowi hialuronowemu. Tani (w promocji 35zł), zdrowy i skuteczny, polecam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora