Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farby "LONDA"
Wątek: farby "LONDA"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 08:03   #271
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Mogę wstawić. Prawie idealnie radzi sobie z rudościami,a z tym po dekoloryzacji miałam największy problem. Myślę,że jeszcze jedno farbowanie i całkowicie pozbędę się tych pozostałych gdzieniegdzie jeszcze rudych pasemek. Zdjęcie jest świeżo około godzinę po farbowaniu,więc antenki trochę sterczą.
Proszę bardzo,może się komuś przyda jako zachęta albo przestroga.


Załącznik 4220821
Witajcie. Kiedyś byłam bardzo wierna Londzie, farbowałam kilka lat na czarno i kolor zawsze był głęboki, nie wypłukiwał się i nie nadwyrężał moich włosów. Później zachciało mi się zostać blondynką i to chyba jedna z gorszych decyzji w moim życiu. Poszłam do fryzjera, zrobiłam dekoloryzację. Z salonu wyszłam... dwie stówki uboższa i z włosami, że szkoda gadać... To było w grudniu, więc większość już odrosła, ścięłam te pokruszone włosy i zaczęłam przygodę z szamponami do 24/28 myć. Jednak nie mogę za nic trafić na ciemniejszy kolor (w blondzie mi kompletnie nie do twarzy), który wyglądałby przede wszystkim naturalnie! Niedawno odbiło mi i zachciałam być ruda. W końcu jesień i oczywiście efekt mnie kompletnie nie zadowala (zadowalał przez pierwsze 2 dni)... Kolor stał się zmyty, nierównomierny. Na to położyłam Joannę "mleczną czekoladę"... (dałam jej drugą szansę, bo poprzednią mnie zawiodła o czym napisałam w recenzji) i cóż... ledwo co coś wzięło.
Kolor, który wyszedł krd jest dla mnie idealny! Nie czarny, tylko naturalny ciemny popiel! I cóż... wniosek chyba jeden - powrócę do Londy - i lekcja wyciągnięta - lepiej nie eksperymentować z nieznanym
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując