Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 16:57   #2467
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Krótkie... Krótkie...
tzn w stosunku do tych z pierwszego zdjęcia

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
dokładnie słyszałam jeszcze legendy, że w douglasie, ale jakoś się nie spotkałam
a owszem u nas w D są. I mamy też w zwykłych dwóch drogerjach po jednej pojedynczej szafie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozdrapana (w sensie rozgrabiona, wykupiona), przez essencomaniaczki. Lakiery i wody toaletowe to jeszcze się w niektórych Naturach dostanie.... Ale o rózu, pudrze czy lipstainach to raczej zapomnij.
ja wpadłam do Natury u nas w Zamościu i patrze a tam pełna wampirza kolekcja, ale mało kasy miałam to wzięłam tylko 1 lakier. W domu pooglądqałam swatche i chciałam to bordo koniecznie i może coś jeszcze z kolekcji ale pojechałam do Krakowa na weekend i myślę "tam kupię"
yhy dupa blada w Krakowie wykupione co do sztuki wszystko.
U nas w Zamościu za to zostały tylko pudry, błyszczyki iii coś z lakierów ale akurat nie moje bordo!
Obejdę się smakiem...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jak zwykle wszytsko fajne


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Fajne nowości mam bordo z limitki Vampirzej
oooo nieee i powiedz jeszcze ze jest sliczne to palnę sobie w łeb, że nie wzięłam jak miałam szansę!


Cytat:
Mgiełko jesteś. Śliczności Trzymaj się i nie zapominaj o nas
nie ma mowy, tęsknie za wami jak nie mam czasu zaglądać!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora