Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hity i kity 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-30, 08:51   #14
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Hity i kity 2012

Makijaż-hity:

-Mineralize Skinfinish MAC-boski, boski rozświetlacz.Używam go codziennnie i wcale mi się nie znudził.
-róże MAC.Szczególnie ten z limitki Naturally-Subtle Breeze.Jest dla mnie stworzony.Nie wiem co będzie jak się skończy.Chyba płacz
-Dalej MAC Podkład i korektor Pro Longwear.Wow!One są naprawdę 'Long wear" bez dwóch zdań, trzymają się twarzy jak przyspawane i wyglądają super-bardzo, bardzo naturalnie.
-Bourjois podkład 123 Perfect Foundation.Wcale nie ustępuje aż tak MACowi.Bardzo dobry podkład, też długotrwały i wyglądający naturalnie.
-Pędzle Hakuro, w szczególności H79, H50 i H54.Baardzo dobre pędzle.A H79 to prawdziwy hit.Nie wyobrażam sobie makijażu oka bez niego.

Makijaż-kity:

-Krem BB od Garniera.Nie robi nic błyszczy się niesamowicie.Nie dla mnie.A szkoda trochę.
-Błyszczyk L'oreal Kiss Proof Ultra-Glossy.Kit, kit, kit.Robi niesamowitą skorupę na ustach.Okropny.
-Pędzel do różu Essence.Taki różowy.Wygląda ładnie ale używać się go za bardzo nie da bo producent poskąpił mu włosia.
-Tusz Manhattan Long&Swing.Nie robi z rzęsami niemal nic.Zero efektu.



Pielęgnacja Hity:

-Kosmetyki Fitomed w szczególności krem nawilżający i półtłusty, żel do mycia twarzy do skóry suchej, hydrolaty.Kosmetyki idealne.Niedrogie, naturalnie.Mają wspaniały wpływ na moją cerę-wygląda ona lepiej niż kiedykolwiek.
-Maseczki glinkowe Queen Helene.Miętowa i z glinka angielską.Oczyszczanie na medal.Bardzo dobre maseczki w dodatku niedrogie i bardzo wydajne.
-Puder dla dzieci Babydream.Idealny do kojenia podrażnień skóry, w tym tych po depilacji.Ale nie tylko.Kosztuje grosze.


Pielęgnacja kity:

-ex aequo dwa kremiki do twarzy: Bioderma Sensibio ar do cery wrażliwej i skłonnej do rumienienia i Perfecta krem rozświetlający na dzień do cery zmęczonej.Obydwa mają fatalny wpływ na moją cerę-pory się rozszerzają do wielkości kraterów, wyskakują mi pryszcze, świecę się a makijaż nałożony na te kremy trzyma się 5 minut.A za chwilę schodzi robiąc na twarzy dziwne plamy.
-Essence żel pod oczy z kuleczką.Kuleczka fajna ale żel nie robi dosłownie nic.Szkoda kasy.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując