Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 02:53   #930
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czy zalapie się jeszcze na 10 ml i mam pyt w jakiej cenie sa te skarpetki pilingujace?
Załapiesz.
Skarpetki ok 28-30 zł [8,20$ plus tracking], czasem taniej, jak trafi się promocja.
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Estelle, byłoby super jakbyś coś znalazła, chciałabym tylko "kapkę", żeby zobaczyć co to te bebiki i czy warto zaczynać z nimi zabawę, jak narazie to wydaje mi się, że to takie kremy tonujące a to nie bardzo mnie rajcuje

tak sobie jeszcze pomyślałam czy ci sprzedawcy od których będziesz jeszcze kupować sprzedają też próbki? jest możliwość zamówienia próbek skin79 oriental gold (ten fioletowy)? a może go masz i chciałabyś się podzielić odrobiną?
Mam te same Mizony i Orientala, co Evek - daj znać, od kogo będziesz brała
Styczniowe zamówienie ciągle w drodze, chociaż część paczek już przyszła. U Ciebie jest jeszcze ten problem, że masz opakowania i najpierw muszę powysyłać reszcie udziałowców z niego, a to trzeba zgrać w czasie.
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Estelle wpłaty robiłam na bieżąco mam nadzieję, że masz to odnotowane i arkusz czeka tylko na uzupełnienie
Wpłaty są, tylko czasu brak
Mam straszne tyły w uzupełnianiu arkusza
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi

Estelle ile by kosztowało to mleczko Missha?
14-15$ czyli poniżej 50 zł.

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

Zapomniałam - przyszły filtry Innisfree, Lioele Dollish Green i wszystkie Yedamy, co mnie zaszokowało, bo były zamawiane z tygodniowym odstępem

Postaram się w najbliższym czasie ogarnąć arkusz i podać Wam uśrednione ceny.

Kliknęłam ostatnie przedmioty ze styczniowej rozbiórki, poprzeliczam jeszcze tracking i podam już ostateczny cennik.

No i czekam jeszcze na rozstrzygnięcie sprawy kodżaków.

Rozbierajcie Apisa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora